Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maja Bohosiewicz opublikowała ślubne zdjęcie

Maja Bohosiewicz opublikowała ślubne zdjęcie

od Karolina Melon
Reklama
Maja Bohosiewicz na swoim Instagramie opublikowała ślubne zdjęcie. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ niebawem minie rok od uroczystości. Jednak okazuje się, że zdjęcie nie było jeszcze nigdy publikowane. Wybrankiem celebrytki jest Tomasz Kwaśniewski. Aktorka raczej należy do celebrytów , którzy pilnują swojej prywatności, stara się nie udzielać wywiadów , ale nie zawsze to się udaje. Widać to po jej Instagramie, gdzie można zobaczyć ich wspólne fotki. Nie dawno gwiazda opublikowała kolejną wspólną fotografię z krótkim postem. Jak się okazuje nie bez powodu ponieważ zdecydowała  sprzedać swoją piękną ślubną suknię:

“Chce tę kieckę w końcu przekazać na jakąś akcje charytatywną! Musi ucieszyć jeszcze jakąś malutką pannę młodą! A hajsy muszą pomóc. Bo co robić z tą kiecą? Paczać na nią tylko… głupota.

Materiały prasowe

Jest to wspaniały pomysł i okazja aby pomóc jeśli tylko można. Fani natychmiast podłapali pomysł i podsyłali propozycje, na jakich aukcjach można wystawić sukienkę. Oczywiście najczęściej pojawia się WOŚP, może dlatego, że zbliża się styczeń.

“Już niedługo WOŚP! – czytamy najczęściej.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz