Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maja Bohosiewicz wypowiada się na temat hejtu

Maja Bohosiewicz wypowiada się na temat hejtu

od Karolina Melon
Reklama
Maja Bohosiewicz po ostatniej imprezie u przyjaciółki Zofii Zborowskiej opublikowała zdjęcie, które spotkało się z hejtem. Aktorka postanowiła odnieść się do nie przychylnych komentarzy, które jej zdaniem są pisane po to aby urazić ją lub jej rodzinę.

“To nie jest hejt, ja tylko chciałam wyrazić swoją opinię” – kiedy czytam to zdanie wiem, że to preludium do jakiegoś mistrzowskiego pojazdu do mnie, po mojej rodzinie, relacji, wyglądzie etc. – oświadczyła Maja.

Gwiazda zdradziła, że opinia innych jest dla niej ważna, ale tylko wtedy gdy jest to ktoś bliski z jej otoczenia. Na koniec dodała, że jej Instagram można odwiedzać, ale panują tam pewne zasady.

“Nie wchodź na stół i nie sraj mi swoim smutkiem, głupotą, zazdrością, nie komentuj moich mebli, nie pluj na mojego męża ani do cholery nie mów mi, czy mam ściąć grzywkę. Też zauważam, że masz okropny blond, fatalne nogi, twój mąż to jełop i źle układasz sztućce (naucz się w końcu, że brzuszki noży kierujemy w stronę talerza) ale powiem ci to dopiero kiedy zapytasz: Maja, a co myślisz o… I taką też do ciebie mam prośbę. Przychodź, wpadaj, pogadajmy, pośmiejmy się i proszę nie układaj mi w półkach w łazience – napisała Maja Bohosiewicz.

Materiały prasowe

Aktorka stwierdza, że jeśli ktoś chce pisać komentarze to bardzo proszę, ale prosi aby nie ingerować w jej życie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz