Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maja Ostaszewska prosi o pomoc dla Australii

Maja Ostaszewska prosi o pomoc dla Australii

od Karolina Melon
Reklama
Maja Ostaszewska nie pozostaje obojętna na tragedię, która się rozgrywa w Australii. Jest to katastrofa ekologiczna, i porusza cały świat. Celebryci z całego świata składają darowizny na ręce strażaków, którzy walczą z żywiołem. Aktorka zwróciła się w poście na swoim Instagramie z prośbą do polityków, którzy maja możliwość aby nie ignorowali problemu, który dotyczy nas wszystkich.

“Australia nie pamięta tak potwornych pożarów. Owszem, każdego roku dotykał ją „bushfire”, ale nigdy dotąd na taką skalę. Zginęły już 22 osoby i według szacunków australijskich ekologów 480 milionów zwierząt. W tym 8000 koali, którym grozi całkowite wyginięcie. Serce pęka kiedy patrzę na te obrazy. A co najgorsze przyczyną tak strasznych pożarów są działania człowieka. Okrucieństwo i bezmyślność. Tak właśnie wygląda katastrofa klimatyczna, która dotyczy nas wszystkich. Każdy kto ją neguje jest szaleńcem. Przywódcy państw i przedstawiciele wielkich koncernów, którzy ją ignorują i nie wprowadzają systemowych rozwiązań prowadzących do zatrzymania ocieplenia klimatu, są bezpośrednio odpowiedzialni za to co się dzieje. Wprowadzajmy zmiany w naszym codziennym życiu i apelujemy, naciskajmy na polityków (….) tonie…Niewyobrażalne, że politycy i wielkie koncerny nadal udają, że nie ma problemu. Biorę się do pisania i Was także do tego zachęcam.

Instagram/ostaszewskamaja_official

Komentarze internautów są bardzo wzruszające.

“Boze, nie da sie patrzec. Zywioł jest okrutny i bezlitosny. Plakac sie chce

“Nie mogę na to patrzec…. po prostu nie daje rady jeszcze ludzi próbuje się ratować a biedne bezbronne zwierzęta zdezorientowane

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz