Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maja Sablewska pozuje topless!

Maja Sablewska pozuje topless!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maja Sablewska jest bardzo odważna kobieta. Celebrytka na swoim instagramie bardzo często pozuje odsłaniając trochę swojego pięknego ciała. Ostatnio wzięła udział w rozbieranej sesji w łóżku. Dziś na jej instagramie ukazały się kolejne efekty tej sesji.

Maja na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w łóżku. Gwiazda zasłania się swoją kołdra. Warto dodać, że jest ona topless.

View this post on Instagram

Oglądaliście moją wizytę u mieszkańców Domu Wielkiego Brata ? Poza tematem stylu pojawił się temat hejtu… Zerknijcie sobie. Na IGS wrzucę Wam link 🙂 Ciekawa jestem jakie jest Wasze zdanie… ? Dziękuję Wam za piękne komentarze pod ostatnią fotką. Wielu z Was zagłosowało za zdjęciem w kolorze, zatem wrzucam kolor. Seria moich ulubionych zdjęć autorstwa @majaclara rozpoczynających bardzo dobry czas w moim życiu. Pełna akceptacja i koncentracja. Praca i pokora. Warto. Dla siebie. Bez kompromisów. „Kiedy w pełni zaczniesz żyć swoim życiem – z radością, zainteresowaniem i zaangażowaniem, nie wszyscy będą gotowi, żeby ci towarzyszyć.” Ale jeśli w tym czasie znajdziesz osoby, z którymi możliwa jest prawdziwa przyjaźń, miłość, związek to wejdź w to i zobacz jak Twoje życie cudownie się zmienia ❤️ #sablewska #love #changes

A post shared by MAJA SABLEWSKA (@sablewska) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Jesteś taka piękna
Genialnie po całości!😍
Genialne zdjęcia
Pięknie wyglądasz na tych ujęciach

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz