Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maja Sablewska szczerze o operacjach plastycznych!

Maja Sablewska szczerze o operacjach plastycznych!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maja Sablewska zebrała się na szczere wyznanie. Celebrytka wypowiedziała się na temat medycyny estetycznej. Jak się okazuje gwiazda w pewnym momencie sama przesadziła z liczbą zabiegów.

Maja o swoich operacja opowiedziała podczas panelu dyskusyjnego z okazji 5 urodzin jednej z kliniki. Celebrytka wyznała, że zrobiła to, aby czuć się lepiej.

Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości

W dalszej części rozmowy wyznała, że w pewnym momencie przesadziła z zabiegami.

Pobiłam rekord, jeśli chodzi o metamorfozy. Siłę, aby pomagać innym, czerpię z błędów, które sama kiedyś popełniłam. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy.

Na samym końcu dała bardzo dobra rade dla kobiet.

Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz