Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maja Sablewska w seksowny zdjęciu!

Maja Sablewska w seksowny zdjęciu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maja Sablewska na swoim instagramie bardzo często zasypuje swoich fanów seksownym zdjęciami. Celebrytka jednak nie przestaje nas zaskakiwać. Spójrzcie tylko na jej ostatnie zdjęcie.

Maja na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w białym podkoszulku przez którego prześwitują jej sutki. W opisie znalazł się bardzo mądry przekaz od niej.

Ludzie nie muszą być tacy sami, nie muszą myśleć tak samo, żeby dzielić jedna przestrzeń…
…inspirujemy się nawzajem swoimi doświadczeniami, pasjami, nie porównujmy się, bo każdy może być najlepszą wersją siebie samego w każdej chwili.
Zainspirowana dokumentem „The game changers” na @netflixpl postanowiłam przejść z wegetarianizmu na weganizm.
Czyli wyeliminować całkowicie białko zwierzęce z mojej diety.
Rolnictwo nie jest tylko największym zagrożeniem dla przyszłości rasy ludzkiej, ale także najprostszym jej ratunkiem.
Kiedy 10 lat temu przestałam jeść mięso, moje życie zmieniło się diametralnie.
Na LEPSZE, rzecz jasna. Przyczyną był słaby stan mojego zdrowia, ale i zaczęłam akceptować to co oczywiste, najłatwiejszą formą ochrony zwierząt jest nie jedzenie ich. Stereotypy mówiące, że potrzebujemy mięsa jako źródła białka to kłamstwo. Co przez 10 ostatnich lat doświadczyłam na samej sobie.
Teraz kolejne wyzwanie 🍀
KTO Z WAS NIE JE MIĘSA ? Kto z Was lepiej się czuje, bez tego nieodpowiedniego dla nas paliwa ? A MOŻE JESTEŚCIE WEGANAMI ?
Zmiany są naturalnym elementem rozwoju, dlatego zmieniajcie siebie i świat. W tej kolejności.

View this post on Instagram

Ludzie nie muszą być tacy sami, nie muszą myśleć tak samo, żeby dzielić jedna przestrzeń… …inspirujemy się nawzajem swoimi doświadczeniami, pasjami, nie porównujmy się, bo każdy może być najlepszą wersją siebie samego w każdej chwili. Zainspirowana dokumentem „The game changers” na @netflixpl postanowiłam przejść z wegetarianizmu na weganizm. Czyli wyeliminować całkowicie białko zwierzęce z mojej diety. Rolnictwo nie jest tylko największym zagrożeniem dla przyszłości rasy ludzkiej, ale także najprostszym jej ratunkiem. Kiedy 10 lat temu przestałam jeść mięso, moje życie zmieniło się diametralnie. Na LEPSZE, rzecz jasna. Przyczyną był słaby stan mojego zdrowia, ale i zaczęłam akceptować to co oczywiste, najłatwiejszą formą ochrony zwierząt jest nie jedzenie ich. Stereotypy mówiące, że potrzebujemy mięsa jako źródła białka to kłamstwo. Co przez 10 ostatnich lat doświadczyłam na samej sobie. Teraz kolejne wyzwanie 🍀 KTO Z WAS NIE JE MIĘSA ? Kto z Was lepiej się czuje, bez tego nieodpowiedniego dla nas paliwa ? A MOŻE JESTEŚCIE WEGANAMI ? Zmiany są naturalnym elementem rozwoju, dlatego zmieniajcie siebie i świat. W tej kolejności. #sablewska #love #vegan #veganfood #ownstyle #photography @stareoness

A post shared by MAJA SABLEWSKA (@sablewska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz