Reklama
Strona głowna Muzyka Majka Jeżowska kolejny raz ratuje kaczuszki! Sprawdźcie co działo się w mieszkaniu artystki!

Majka Jeżowska kolejny raz ratuje kaczuszki! Sprawdźcie co działo się w mieszkaniu artystki!

od Damian Kowal
Reklama
Majka Jeżowska kolejny raz zaskoczyła swoich obserwatorów!

Od niespełna sześciu lat domowy balkon piosenkarki okupowany jest przez kaczki. Ptaki traktują balkon artystki jak “prywatną porodówkę”. Pierwszy raz z kaczkami na swoim balkonie gwiazda spotkała się sześć lat temu. Idąc z kawą na balkon została zszokowana ich obecnością. Po posadzce chodziło, aż dziesięć kaczych piskląt. Z tarasu usytuowanego na czwartym piętrze Majka przeniosła je z sąsiadem nad jezioro.

Podobnie było ostatnio… Gdy artystka kończyła trasę koncertową, mieszkanie było doglądane przez jej przyjaciółkę. Podczas jednych z odwiedzin kobieta ujrzała na balkonie jedenaście młodych kaczuszek.

W rozmowie z Faktem Jeżowska przyznała:

Wracałam nocą do Warszawy, żeby pomóc kaczkom. Rano wyszły z ukrycia, więc zapukałam do sąsiada. Marcin jest głównym ratownikiem i oddanym „kaczym wujkiem”.

Z jedenastu sztuk trzy zostały porwane przez sroki. Sąsiedzi zaczęli więc natychmiast ratować resztę:

Postanowiłam sprawdzić, czy kacza mama przyleci nad jezioro. Marcin trzymał w dłoni jedno pisklę, które mama kaczka słyszała. Czekaliśmy na nią na brzegu jeziora. Reszta kaczątek była w kontenerze. Niesamowite było jak szybko pojawili się „trzej muszkieterowie” czyli 3 kaczory, które podpłynęły do nas po kaczuszki, sprawdzić co się dzieje. Po chwili nadleciała kaczka nawołując swoje dzieci. Wpuściliśmy więc kaczątka na wodę a one natychmiast popłynęły za mamą w asyście kaczorów.

Jesteśmy ciekawi czy podobna sytuacja powtórzy się również w przyszłym roku…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz