Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Foremniak jest singielką! Zdrasza kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia

Małgorzata Foremniak jest singielką! Zdrasza kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Foremniak to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Była dwukrotnie mężatką , pierwszy mąż zmarł natomiast z drugim się rozwiodła. Związana była z Rafałem Maserakiem jednak ten związek nie przetrwał.  Małgosia w wywiadzie w “Wysokich obcasach” twierdzi, że jest szczęśliwa :

“To wspaniały prezent, który dało mi życie i który sobie sama zafundowałam. Zmierzenie się z tym, przetrwanie i wyjście z tego odrodzonym jest największym sukcesem. To jak z porami roku – każda kobieta jest potrzebna, każda ma swoje piękno i niesie swoją wartość.

Małgosia również zdradziła kilka słów jak dba o siebie i swoją sylwetkę:

“Trzeba przede wszystkim zadbać o swój „środek”. On nas prowadzi, by się nie zagubić, nie wpadać ze skrajności w skrajność. Każdy może odnaleźć swoją drogę, która wzmacnia i determinuje do działania. Pomaga pozbyć się strachu, kompleksów i wszystkiego, co przeszkadza nam czuć się mocnym. Ja też miałam swoje „szuwary”, w których się chowałam i obgryzałam paznokcie. (…) Próbuję różnych metod, pracy z ciałem, z oddechem, by znaleźć tę, która najlepiej na mnie działa.

Jak sama mówi cały czas się uczy i jest zdania, że dużo zależy od nas samych:

“Wciąż się uczę. Za uczucia i emocje, jakie gromadzimy, odpowiedzialni jesteśmy sami przed sobą. I tu nie ma „ściemy”, nie da się niczego zamieść pod dywan. Jak czegoś w sobie nie wyczyścisz, nie przerobisz, prędzej czy później zacznie cię uwierać, męczyć.

Warto brać przykład z aktorki.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz