Reklama
Strona głowna Hot Małgorzata Kożuchowska brylowała na Balu Niepodległości

Małgorzata Kożuchowska brylowała na Balu Niepodległości

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Kożuchowska miała przyjemność poprowadzić Bal Niepodległości, który się odbył w toruńskim centrum kultury. Dla aktorki był to wielki zaszczyt i wzruszenie ponieważ jest to jej rodzinne miasto. Na swoim Instagramie napisała:

W przededniu wielkiego święta miałam przyjemność uczestniczyć i być współgospodarzem Balu Niepodległości w toruńskim Dworze Artusa. Bal, wpisując się w tradycję przedwojennych bali organizowanych z tej okazji miał formułę balu charytatywnego. To był bardzo uroczysty i urozmaicony wieczór; koncert Toruńskiej Orkiestry Wojskowej, recytacja wierszy z tego okresu, polonez, aukcja i loteria fantowa oraz wspólne śpiewanie pieśni. Dla mnie miał ten wieczór dodatkowy urok cudownych serdecznych spotkań z uczestnikami balu, bliższymi i dalszymi znajomymi, którzy pamiętają mnie jeszcze z toruńskich czasów… dziękuję za zaproszenie, dużo miłych słów i prawdziwych wzruszeń! To był cudowny wieczór!❤️ #bal #balniepodległości #11listopada #toruń #mojemiasto #mojamłodość #domowykościół – napisała gwiazda na Instagramie.

Materiały prasowe

Nie trzeba mówić, że celebrytka wyglądała jak zawsze pięknie. Mimo braku mediów aktorka poradziła sobie doskonale, sama zadbała aby zdjęcie znalazło się w sieci.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz