Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o chorobie na którą cierpi!

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o chorobie na którą cierpi!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że cierpi na przewlekłą chorobę. Celebrytka w ostatnim wywiadzie postanowiła trochę opowiedzieć o problemach związanych z zaburzeniami autoimmunologicznymi.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła udzielić wywiadu dla gazety Forbes. Gwiazda podczas rozmowy poruszyła temat przewlekłej choroby na która cierpi. Celebrytka również zdradziła jak sobie z nią radzi.

Gwiazda na początku zdradziła, że macierzyństwo było dla niej trudne. Wszystko za sprawą jej pracy, ale również z uwagi na jej chorobę.

Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem. Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona, przemęczona i przeziębiona. Odporność zerowa. Wzięłam się za siebie i jest ogromna poprawa. Zrobiłam to dla siebie i dla dziecka, wcześniej wciąż brakowało czasu… Było warto – czuję się o niebo lepiej!

W dalszej części zdradziła, że jej zdaniem choroba wpłynęła na jej zdrowie i samopoczucie oraz wygląd.

Byłam wyczerpana, napuchnięta, czułam, że we wszystkim wyglądam słabo. Ostatnią rzeczą, na jaką miałam ochotę, to pokazywać się tak światu. Jeszcze dziś, kiedy przypadkiem trafię na odcinki „rodzinki.pl” z tego okresu widzę „księżyc w pełni”. Zresztą pamiętam pojawiające się w internecie komentarze w rodzaju: „czy ja muszę wciąż patrzeć na tę twoją opuchniętą gębę”. Urocze

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz