Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Kożuchowska promuje charytatywną galę!

Małgorzata Kożuchowska promuje charytatywną galę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Kożuchowska na swoim instagramie postanowiła wypromować charytatywną galę. Gwiazda chce pomóc spełnić marzenia wielu dzieciom.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła zrobić w te Mikołajki coś dobrego. Celebrytka również zachęciła do tego swoich fanów na instagramie. Gwiazda na swoim profilu opublikowała charytatywna akcje.

Małgorzata na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka pozuje z misiami. Jednak internauci główną uwagę zwrócili na jej modny sweter. Gwiazda w opisie opisała charytatywną akcję.

Kochani! Zapraszam na galę charytatywną fundacji @mammarzenie do Poznania już 14 grudnia! Zachęcam też do odwiedzenia naszej strony www.mammarzenie.org gdzie czekają marzenia do spełnienia! Spełnione marzenie może być pięknym prezentem na Mikołajki lub pod choinkę! Zachęcam!!! Na zdjęciu pozuję z misiami, którę podarowałam chorym dzieciom z okazji dnia Pluszowego Misia! Wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji z serca dziękuję – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Uwielbiamy takie akcje
Niejeden facet chciałby zapewne przytulić tego największego misia w środku z Pani imieniem
Widzę ze masz WIELKIE SERCE Małgosiu pozdrawiam ciepło

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Małgorzata Kożuchowska wyjawiła sekret swojej choroby! - Begio.pl 9 grudnia 2019 - 08:06

[…] Małgorzata Kożuchowska zdradziła właśnie tajemnicę swojej choroby! Na co choruje aktorka?! Przez lata zmaganie się z nią ukrywała w tajemnicy. […]

Napisz

Zostaw komentarz