Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Kożuchowska wtulona w wielkiego pluszowego lwa!

Małgorzata Kożuchowska wtulona w wielkiego pluszowego lwa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Kożuchowska ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem na którym pozuje z wielkim pluszowym lwem. Internauci bardzo szybko jednak zwrócili uwagę na jej cudowną stylizację. Gwiazda prezentowała się w niej bombowo zdaniem wielu.

Małgorzata Kożuchowska na swoim instagramie bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Gwiazda na swoim profilu zabrała już ponad 940 tysięcy obserwujących. Tym razem celebrytka przygotowała dla nich fotografię z wielkim pluszowym lwem.

Małgorzata na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w cudownej wieczorowej sukience. Gwiazda również jest wtulona w wielkiego pluszowego lwa. Prezentuje się ona zdaniem wielu cudownie.

A jakie jest twoje marzenie , Lewku?💝 @mammarzenie #gala #poznan #spelniamymarzenia #foto @maciejmusial_official #backstage@mammarze – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Świetne prowadzenie tego pięknego Wydarzenia  Dziękuję raz jeszcze za rozmowę po gali Pani Małgosiu

Pekinie. Cudownie.

Ale Pani jest śliczna 🙂 Król lew 😉

A jak wam się podoba Małgosia w takim wydaniu?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz