Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Kożuchowska wyjawiła sekret swojej choroby!

Małgorzata Kożuchowska wyjawiła sekret swojej choroby!

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Kożuchowska zdradziła właśnie tajemnicę swojej choroby! Na co choruje aktorka?! Przez lata zmaganie się z nią ukrywała w tajemnicy.

Każdy kto ogląda filmy czy seriale z jej udziałem może pomyśleć, że jej życie przypomina jedną wielką bajkę. Gwiazda postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami z szerszą publicznością informując o swojej chorobie.
Jak podaje jastrzabpost.pl w najnowszym felietonie napisała, że:

Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem. Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona, przemęczona i przeziębiona. Odporność zerowa. Wzięłam się za siebie i jest ogromna poprawa. Zrobiłam to dla siebie i dla dziecka, wcześniej wciąż brakowało czasu… Było warto. Czuję się o niebo lepiej!

Ponadto aktorka zdradziła, że:

Byłam wyczerpana, napuchnięta, czułam, że we wszystkim wyglądam słabo. Ostatnia rzecz, na jaką miałam ochotę to pokazywać się tak światu. Jeszcze dziś, kiedy przypadkiem trafię na odcinki „Rodzinki.pl” z tego okresu, widzę księżyc w pełni. Z resztą pamiętam pojawiające się w internecie komentarze w rodzaju „Czy ja muszę wciąż patrzeć na tę twoją opuchniętą gębę?”

Hashimoto jest coraz częstszą przypadłością, gdzie jedną z głównych przyczyn jest przewlekły stres. Do tej dolegliwości przyznały się także m.in.: Anna Kalczyńska, Kinga Rusin czy Joanna Krupa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Małgorzata Kożuchowska o niełatwym macierzyństwie! - Begio.pl 15 grudnia 2019 - 07:04

[…] Małgorzata Kożuchowska wypowiedziała się na temat macierzyństwa. Jak sama zdradziła nie było ono najłatwiejsze i nie należało początkowo do najprzyjemniejszych… […]

Napisz

Zostaw komentarz