Reklama
Strona głowna Instagram Małgorzata Kożuchowska wzbudza zachwyt swoją stylizacją.

Małgorzata Kożuchowska wzbudza zachwyt swoją stylizacją.

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Kożuchowska brała udział w koncercie upamiętniającego Jana Pawła II. Jej stylizacja wzbudziła wiele zachwytu. Wyglądała fenomenalnie.

Małgorzata swoja stylizacją pochwaliła się na instagramie. Gwiazda pod dodaną fotografia dodała obszerny opis w którym podziękowała, że możliwość uczestnictwa w wydarzeniu.

2 czerwca 40 lat temu, kilka minut po godzinie 10 rozdzwoniły się dzwony we wszystkich kościołach w Polsce. Bo oto Karol Wojtyła jako papież Jan Paweł II rozpoczynał swoją pierwszą pielgrzymkę do ojczyzny.”- tymi słowami wczoraj na Placu Piłsudskiego zaczęliśmy koncert przywołujący tamte wydarzenia. Niezwykle ważne nie tylko dla ludzi w Polsce, ale jak się później okazało, również dla Europy i świata. W niespełna rok po tej pielgrzymce narodziła się Solidarność, która obaliła komunizm. Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu! Byłam bardzo przejęta i wzruszona. Tak jak 40 lat temu kiedy jako ośmioletnia dziewczynka witałam papieża bukietem białych margaretek… Wszystkich twórcom tego koncertu, organizatorom, wykonawcom, muzykom, ekipom technicznym dziękuję!

Internauci w komentarzach zachwycali się jej wyglądem.

Pani Małgosiu bardzo ładnie Pani wygląda

W takim wydaniu najlepsza

Gosia co Ty robisz ze jesteś taka szczupła. Chyba jesz tylko sałatę

View this post on Instagram

„2 czerwca 40 lat temu, kilka minut po godzinie 10 rozdzwoniły się dzwony we wszystkich kościołach w Polsce. Bo oto Karol Wojtyła jako papież Jan Paweł II rozpoczynał swoją pierwszą pielgrzymkę do ojczyzny.”- tymi słowami wczoraj na Placu Piłsudskiego zaczęliśmy koncert przywołujący tamte wydarzenia. Niezwykle ważne nie tylko dla ludzi w Polsce, ale jak się później okazało, również dla Europy i świata. W niespełna rok po tej pielgrzymce narodziła się Solidarność, która obaliła komunizm. Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu! Byłam bardzo przejęta i wzruszona. Tak jak 40 lat temu kiedy jako ośmioletnia dziewczynka witałam papieża bukietem białych margaretek… Wszystkich twórcom tego koncertu, organizatorom, wykonawcom, muzykom, ekipom technicznym dziękuję! #koncert #papieski #wspomnienia #solidarność #wolność #niepodległość#foto @stor9_

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz