Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Kożuchowska żegna Pawła Królikowskiego!

Małgorzata Kożuchowska żegna Pawła Królikowskiego!

od Marcin Karwoski
Reklama
Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Aktora pożegnało w mediach wielu kolegów i koleżanek z show biznesu. Dziś również pożegnała go również Małgorzata Kożuchowska.

27 lutego br. media obiegła bardzo smutna wiadomość. Paweł Królikowski zmarł w warszawskim szpitalu. Aktor trafił na oddział neurochirurgiczny jeszcze przed samymi Świętami Bożego Narodzenia. Warto również wspomnieć, że wówczas jego stan był określany jako poważny.

Małgorzata na swoim instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie aktora. Pozuje on na nim ze swoim pieskiem. Kożuchowska do tego wszystkiego dodała również poruszający wpis.

Dziś rano odszedł od nas Paweł Królikowski. Miałam zaszczyt współpracować z nim przez wiele lat. Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą energię życiową, którą zarażał innych. Miał charyzmę lidera. Myślał o innych. Potrafił być bezkompromisowy. A jednocześnie miał ogromne poczucie humoru. Tak wiele wyzwań było jeszcze przed nim… Choroba nie pozwoliła mu na kontynuowanie tego co planował. Dużo dużo za wcześnie… Serce pęka. Pawle! Do zobaczenia w lepszym świecie – czytamy w opisie.

W komentarzach ukazało się wile wpisów które idealnie pokazuj jak internauci już za nim tęsknią.

Za młodo Panie Pawle, za szybko nas opuściłeś…
Był wspaniałym aktorem.
Wstrząsająca wiadomość

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz