Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Ohme komentuje nowych prowadzących program „Dzień Dobry TVN”

Małgorzata Ohme komentuje nowych prowadzących program „Dzień Dobry TVN”

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Ohme wypowiedziała się na temat nowych prowadzących program “Dzień Dobry TVN”. Co takiego sądzi o nich koleżanka ze studia?

Przypomnijmy, że nowymi prowadzącymi poranny program są Paulina Krupińska z Damianem Michałowskim.

Czy Małgorzata ma dla nich jakieś specjalne rady? Według niej powinni przygotować się na odzew hejterów. Poradziła im także, aby uważać na niespodziewane zmiany i sytuacje w scenariuszu programu.

Żeby się nie przejmowali, bo zawsze te pierwsze programy są najgorsze. Ludzie wybaczają błędy. Oczywiście nie mówimy o takich wpadkach-wpadkach, bo ta telewizja się zmieniła i granice są gdzieś indziej, bardzo się przesuwają. Jest coraz ciaśniej, coraz mniej nam wolno być spontanicznym.

W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl wspomniała również o swoim debiucie w tym samym programie. Jednak po wielu zmartwieniach spotkała się z życzliwością ze strony widzów.

Jak ja szłam do Dzień Dobry TVN to myślałam, że tam siedzi taka loża szyderców. I że ta loża będzie mi wytykać błędy. Oczywiście ta loża zawsze jest. Ale też jest bardzo dużo takich życzliwych ludzi, którzy potrafią mówić: „pani wymachuje za dużo rękoma, albo pani wkłada palec do zupy”. Piszą, że to był pierwszy dzień, dajmy im szansę. W ludziach jest więcej czynnika ludzkiego niż nam się wydaje i myślę, że takie założenie, że po drugiej stronie jest jednak życzliwy człowiek, bardzo pomaga.

Co sądzicie o nowym duecie prowadzących?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz