Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Ostrowska-Królikowska między domem a szpitalem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska między domem a szpitalem

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Ostrowska-Królikowska ostatnio nie ma łatwo. Jak wiadomo jej maż jeszcze przed świętami trafił do szpitala. Dokładna przyczyna nie jest znana wiadomo tylko, że wówczas jego stan był określony jako ciężki. Pewne jest, że aktor kilka lat temu przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Obecnie stan pacjenta zaczyna się poprawiać, ale po zabiegu, który musiał przejść wdało się zakażenie. Najbliżsi bardzo go wspierają i dbają o niego. Informator rodziny zdradził jak radzi sobie z wszystkimi obowiązkami żona.

“Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia przygotowuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co się dzieje w domu i w ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco – mówi informator.

Aktorka codziennie pokonuje 120 kilometrów aby odwiedzić męża. Na szczęście ma możliwość zatrzymania się u syna Antka. Jednak informator nie ukrywa, że rodzina zastanawia się nad leczeniem w Niemczech.

“Jeśli do tego dojdzie, Małgorzata chce być tam przy nim.

Instagram/malgorzata_ok

Gwiazda małego ekranu musi pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad mężem. Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia z żonie wytrwałości.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz