Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek chwali się swoim biustem w internecie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Małgorzata Rozenek chwali się swoim biustem w internecie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Małgorzata Rozenek to bez wątpienia największa gwiazda TVN. Program, w którym jest główną gospodynią – Projekt Lady, przyciąga bardzo dużą ilość widzów. W ciągu krótkiego czasu wykazała się wieloma talentami: świetnie gotuje, sprząta, relacje małżeńskie nie są jej obce, a moda to jej najmocniejsze ogniwo. Niedawno zaprojektowała ceramikę, wydała książkę, a także została dietetyczką.

Rozenek regularnie wrzuca posty na swoje portale społecznościowe dzieląc się swoimi sukcesami w życiu służbowym jak i prywatnym. Udostępnianie rodziny nie jest dla niej żadnym problemem, z chęcią chwali się swoim synami, a także obecnym mężem – Radosławem Majdanem. Lubiana przez internautów ze swoich wspaniałych stylizacji, nazwana ikoną stylu nie daje o sobie zapomnieć. Nie można pominąć faktu, że gwiazda bardzo dba o swoją sylwetkę tym samym inspiruje kobiety i motywuje do działania.

Ostatnio na profilu perfekcyjnej Pani domu pojawiły się zdjęcia ze zmysłowymi zdjęciami, na których prezentuje swój biust. Jak się okazuje sesja została zrobiona na potrzeby nowej reklamy z biżuterią znanej marki. Nikt jednak nie zwraca szczególnej uwagi na prezentowaną przez nią biżuterię, a na wyeksponowany biust, który wyskakiwał spod białego topu.

Reklama
8 komentarzy
0

Zobacz również

8 komentarzy

Rafał 10 lipca 2019 - 09:52

Wzór

Napisz
Alex 10 lipca 2019 - 09:56

biedna kobieta…. w sumie aż, Al jej ze taka pusta

Napisz
Alex 10 lipca 2019 - 09:57

Biedna kobieta…. w sumie aż żal jej ze taka pusta

Napisz
Anonim 10 lipca 2019 - 09:59

Dla debila

Napisz
Pinda 10 lipca 2019 - 10:57

Starzy ludzie tak mają, że muszą się dowartościowywać. A ona to już inna strona medalu.

Napisz
Eli 10 lipca 2019 - 12:04

Żałosne ,starsza pani wywala biust .

Napisz
Anonim 10 lipca 2019 - 12:12

Żałośni to są ludzie. … Normalny t-shert z dekoldem . Co ma w golfie chodzić 🙄

Napisz
Lubiecycki 10 lipca 2019 - 15:04

Co za ludzie!!!! Jak wam się coś nie podoba, to po co się gapicie??? Wypiepszać do ciapaków. Tam baby chodzą ubrane jak ninja. Wreszcie będziecie zadowoleni!!!

Napisz

Zostaw komentarz