Małgorzata Rozenek chwali się swoim biustem w internecie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia największa gwiazda TVN. Program, w którym jest główną gospodynią – Projekt Lady, przyciąga bardzo dużą ilość widzów. W ciągu krótkiego czasu wykazała się wieloma talentami: świetnie gotuje, sprząta, relacje małżeńskie nie są jej obce, a moda to jej najmocniejsze ogniwo. Niedawno zaprojektowała ceramikę, wydała książkę, a także została dietetyczką.

Rozenek regularnie wrzuca posty na swoje portale społecznościowe dzieląc się swoimi sukcesami w życiu służbowym jak i prywatnym. Udostępnianie rodziny nie jest dla niej żadnym problemem, z chęcią chwali się swoim synami, a także obecnym mężem – Radosławem Majdanem. Lubiana przez internautów ze swoich wspaniałych stylizacji, nazwana ikoną stylu nie daje o sobie zapomnieć. Nie można pominąć faktu, że gwiazda bardzo dba o swoją sylwetkę tym samym inspiruje kobiety i motywuje do działania.

Ostatnio na profilu perfekcyjnej Pani domu pojawiły się zdjęcia ze zmysłowymi zdjęciami, na których prezentuje swój biust. Jak się okazuje sesja została zrobiona na potrzeby nowej reklamy z biżuterią znanej marki. Nikt jednak nie zwraca szczególnej uwagi na prezentowaną przez nią biżuterię, a na wyeksponowany biust, który wyskakiwał spod białego topu.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version