Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko! Co dokładnie zdarzyło się w życiu gwiazdy?!

Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko! Co dokładnie zdarzyło się w życiu gwiazdy?!

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Rozenek postanowiła dać bardzo szczerego wywiadu. Gwiazda udzieliła wywiadu w TVNie, gdzie podzieliła się tragiczną historią swojego życia!

Małgorzata nigdy nie ukrywała, że swoje dzieci poczęła dzięki in vitro. Jak w rozmowie wspomniała była już dwa razy w ciąży, jednak we wczesnym stadium poroniła.

Do 12 tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie jak to się skończy.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek napisała książkę In vitro: rozmowy intymne. Publikacja stała się bestsellerem i wywołała wiele dyskusji na temat tytułowej kwestii.

W rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl o książce powiedziała:

Tworząc tę książkę miałam przede wszystkim na celu rozpoczęcie merytorycznej debaty o in vitro. Rozpoczęcie mówienia o tym, jak bardzo wiele par, jak bardzo wiele rodzin, dotyka problem niepłodności i mam nadzieję, że premiera tej książki, która jest zaplanowana na połowę maja, będzie takim przyczynkiem do dyskusji, będzie taką iskrą, która pozwoli zacząć rozmawiać o problemie niepłodności, bez niepotrzebnego wstydu. Dla mnie najważniejsze jest to, że ja napisałam tą książkę jako mama dwóch synów poczętych dzięki tej metodzie. I dla mnie najważniejsze jest to, żeby była ta książka traktowana jako książka mamy, a nie mnie jako mnie.

Małgosiu trzymamy mocno kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz