Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek dzięki ciąży może podwoić majątek

Małgorzata Rozenek dzięki ciąży może podwoić majątek

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Rozenek w połowie grudnia ogłosiła radosna nowinę. Gwiazda spodziewa się dziecka. Nigdy specjalnie nie ukrywała, że stara się o nie. Droga nie była łatwa celebrytka zdradza, że w pewnym momencie rozważała nawet adopcje. Tymczasem udało się i jest radość. Natomiast specjaliści liczą ile może zarobić na macierzyństwie. Według wyliczeń za jeden post reklamujący produkty dla dzieci może zarobić nawet kilka set tysięcy złotych.

“Jeśli Małgorzata zdecyduje się podjąć współpracę z którąś z wiodących marek, może zainkasować za to kilkaset tysięcy złotych. Z pewnością ciąża pozytywnie wpłynie na jej dochody z Instagrama. Za jeden post sponsorowany na konto Małgosi może trafić 30–50 tys. złotych, czyli nawet dwa razy tyle, co obecnie – czytamy we “Fleszu”.

Materiały prasowe

Specjaliści zauważyli, że rok 2020 będzie dla gwiazdy podwójnie szczęśliwy, ponieważ nie tylko doczeka się kolejnego dziecka, ale również podwoi majątek. Przypomnijmy, że celebrytka w przyszłym roku wystąpi w kolejnej edycji programu “Project Lady” natomiast do księgarni trafi kolejna jej książka. Pozostaje nam życzyć siły i wytrwałości.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz