Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek eksponuje swój brzuch w obcisłej sukience!

Małgorzata Rozenek eksponuje swój brzuch w obcisłej sukience!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem na którym eksponuje swój brzuch. Gwiazda również zdradziła, że boi się porodu. Fanki w komentarzach starały się wspierać perfekcyjną.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyczekują przyjścia na świat swojej pierwszej wspólnej pociechy. Całkiem niedawno małżonkowie z radością wspominali moment w którym dowiedzieli się o tym, że Małgosi udało się zajść w ciąże. Niestety obecna sytuacja na świecie nie sprzyja dobremu samopoczuciu Gosi przed porodem.

Małgorzata na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w obcisłej sukience, która idealnie podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Gwiazda w opisie zdradziła, że się obawia swojego porodu.

Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału. I choć to już mój trzeci finał, to nadal czuję strach i podekscytowanie. Nie ukrywam też, że boję się porodu w tej nowej rzeczywistości. Czy są tu Mamy, który rodziły w koronaerze? Powiedzcie proszę, jak to teraz wygląda? Może niepotrzebnie panikuję? Moc pozytywnej energii Wam wysyłam.- czytamy w opisie.

Internautki w komentarzach wspierały Gosie.

U nas wielki finał za dwa tygodnie (…). Lekarze donoszą, że kobiety w pojedynkę rodzą szybciej, bo są skupione na sobie i dziecku, a nie mdlejącym partnerze.
Brak partnera jest po prostu smutny i tyle.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz