Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin spotkają się w DD TVN?

Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin spotkają się w DD TVN?

od Marcin Karwoski
Reklama
Pewien serwis internetowy ostatnio zdradził, że Małgorzata Rozenek nigdy nie pojawi się w Dzień Dobry TVN, przez Kingę Rusin. Dziś ukazały się nowe informacje w związku z tą sprawą.

Nie od dziś wiadomo, że wiele osób z show biznesu jest skonfliktowanych. Jednak najwięcej wrogów zdaniem wielu ma Kuba Wojewódzki oraz Małgorzata Rozenek. Przyszła mama już od ponad dwóch lat stara się unikać Kingi Rusin przez to, że skrytykowała ona bardzo ostro jej współprace z firmą kosmetyczną. Ostatnio Fakt zdradził, że żona Radosława Majdana nie chce się pojawić w Dzień Dobry TVN właśnie przez Kingę.

Małgorzata już za chwile rozpocznie promowanie nowej edycji show “Projekt Lady”. Własnie przez to nie uniknie ona wstępu w studiu “DD TVN”. Tabloid ostatnio zdradził, że ma ona wytyczne dla produkcji.

Małgosia jest nie tylko gotowa stanąć na planie “Projekt Lady” w zaawansowanej ciąży, ale też promować program tak samo intensywnie, jak w poprzednich edycjach. Zapowiedziała jednak, że nie przyjdzie w tym celu do śniadaniówki w dniu, kiedy dyżur ma Kinga. I koniec – zdradził informator tabloidu

Żeby rozwiać te doniesienia Plotek postanowił się skontaktować z menadżerem Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata jest profesjonalistką i zawsze chętnie oraz z zapałem promuje wszystkie swoje przedsięwzięcia i projekty. Poważnie traktuje swoją pracę – zdradził Plotkowi Wiktor Krajewski.

Instagram-m_rozenek

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz