Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan również pomagają Australii!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan również pomagają Australii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan również postanowili pomóc Australii. Celebryka na swoim instagramie zamieściła post w którym wszystko dokładnie opisała.

Małgorzata Rozenek ostatnio na swoim instagramie zamieściła obszerny wpis. Celebrytka opublikowała na profilu zdjęcia które idealnie obrazują koszmar jaki przezywa Australia. Gwiazda w opisie zdradziła, że wraz z swoim mężem również postanowiła pomóc.

Małgorzata postanowiła pomóc Australii. Gwiazda o tym wszystkim poinformowała na swoim instagramie. Celebrytka w opisie zdradziła wszystkie szczegóły. Okazuje się, że celebryci postanowili wesprzeć trzy organizacje.

Wszyscy wiemy, co od tylu tygodni dzieje się w Australii. Wszyscy z przerażeniem obserwujemy tragedię, która tam się dzieje. Ta katastrofa ekologiczna przyniosła śmierć wielu osobom (mówi się o 25 ofiarach śmiertelnych) i bardzo wielu zwierzętom (500 milionów) tysiące budynków spalonych, tysiące miejscowości pozbawionych prądu. Spłonął już obszar większy niż terytorium Belgii. Sytuacja jest dramatyczna.[…] Każda kwota ma znaczenie. Każda kwota pomaga. Ja i mój mąż wsparliśmy 3 organizacje, jedną ratującą poparzone zwierzęta, jedną pomagającą strażakom, a także australijski Czerwony Krzyż. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Wszyscy wiemy, co od tylu tygodni dzieje się w Australii. Wszyscy z przerażeniem obserwujemy tragedię, która tam się dzieje. Ta katastrofa ekologiczna przyniosła śmierć wielu osobom (mówi się o 25 ofiarach śmiertelnych) i bardzo wielu zwierzętom (500 milionów) tysiące budynków spalonych, tysiące miejscowości pozbawionych prądu. Spłonął już obszar większy niż terytorium Belgii. Sytuacja jest dramatyczna. Musimy pomóc. To nasz obowiązek. Na pierwszym zdjęciu oznaczyłam organizacje, które możecie wspomóc. Nie ma znaczenia kwota. Nawet jeżeli wyślesz 5 zł to ofiarujesz butelkę wody, np. spragnionemu Koala. Możesz tez wirtualnie adoptować jednego ( minimalny koszt zobowiązania to 30 dolarów miesięcznie) warto też wspomóc organizacje, pomagające walczącym z pożarami strażakom. To jak wiele Oni ryzykują, ratując część NASZEGO świata jest imponujące. Wszyscy musimy działać. To NASZA PLANETA. Dotknij pierwsze zdjęcie, wyświetlą się nazwy organizacji. Dotknij nazwy a przekieruje Cię na stronę tej organizacji na IG, tam znajdziesz info, czym ona się zajmuje i jak ją wspomóc. Każda kwota ma znaczenie. Każda kwota pomaga. Ja i mój mąż wsparliśmy 3 organizacje, jedną ratującą poparzone zwierzęta, jedną pomagającą strażakom a także australijski Czerwony Krzyż. Jeżeli nie masz środków na pomoc to #prayforaustralia wszystko jest ważne. Działajmy ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz