Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wsparli WOŚP. Co takiego przekazali na aukcje?!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wsparli WOŚP. Co takiego przekazali na aukcje?!

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kolejny raz wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co tym razem przekazali na licytację?

Podczas 28. Finału WOŚP udali się do studia festiwalowego, gdzie opowiedzieli o tym jak wspierają Orkiestrę w tym roku. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Małgosia zdradziła, że:

Ja zaprosiłam zwycięzcę licytacji do siebie na plan Projektu Lady, już niedługo ruszamy ze zdjęciami, a Projekt Lady jest takim specyficznym programem telewizyjnym, bo tam się naprawdę dzieją ogromne emocje…tam naprawdę kipi od różnych wydarzeń, więc bardzo zapraszam i zachęcam gorąco do tego żeby tą licytację wygrywać!

Radosław oferuje zaś coś cennego dla fanów futbolu:

Udział na widowni w programie Liga+ Extra to jest taki nasz program na Canale+ chyba najbardziej profesjonalnie zrobiony o naszej Ekstraklasie…

Małgorzata chciałaby uzyskać jak największą kwotę ze swojej aukcji:

Chcemy żeby oczywiście była jak największa, bo przecież to tak naprawdę jest kwota dla nas wszystkich, wszyscy na tym korzystamy, więc my oprócz tego obiecujemy, że dołożymy swoje “3 grosze”

Radosław jak najbardziej się z tym zgadza i dodaje, że:

Ja uważam, że tutaj fenomenem tej akcji, tego dnia jest skala i ilość osób, które bierze w tym udział. Więc tutaj, trudno mi powiedzieć, nie myślałem za ile. Chcieliśmy po prostu coś od siebie dać żeby aktywnie w tym też uczestniczyć.

Zachęcamy w takim razie do brania udziału w aukcjach!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz