Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspomnieli moment, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspomnieli moment, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan zostali bohaterami najnowszej okładki magazynu VIVA!. Małżonkowie również udzielili bardzo ciekawego wywiadu w którym wspomnieli o momencie gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami.

Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan o wspólne dziecko starali się od kilku lat. Po wielu próbach udało się Małgosi zajść w upragnioną ciąże. Tym razem celebrytka ze swoim ukochanym postanowiła do tego wrócić podczas wywiadu dla magazynu VIVA!.

W grudniu 2019 roku media obiegła informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek. Gwiazda tą radosną nowiną pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznośćiowych. Teraz podczas najnowszego wywiadu dla VIVY małżonkowie wrócili do dnia w którym dowiedzieli się o zajściu w ciąże. Radosław zdradził, że lekarz prowadzący miał łzy w oczach po badaniu USG.

Ale z początku doświadczeni już niejednym niepowodzeniem, nie mogliśmy wyzwolić w sobie naturalnej radości. Dopiero od niedawna odczuwam spokój – zdradził Radosław.

Jak już widzi się na USG dziecko, to człowiek zaczyna wierzyć, że nie może się wydarzyć nic złego. Dopiero wtedy zaczęliśmy sobie pozwalać na wybuchy radości – dodała Gosia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz