Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek komentuje swoją ciąże!

Małgorzata Rozenek komentuje swoją ciąże!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek na swoim instagramie pierwszy raz postanowiła skomentować swoją ciąże. Celebrytka zamieściła nagranie z ogłoszenia tej cudownej nowiny oraz krótki komentarzach w którym wyznała jak się czuję.

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem będą rodzicami. Ta informacja chyba nikogo nie zaskoczyła. Tą radosną nowina ze światem podzielił się zespół IRA, podczas koncertu w warszawskiej Stodole. Celerbytka tym razem zdradziła jak się czuję.

Małgorzata na swoim instagramie pochwaliła się nowym nagraniem. Celebrytka opublikowała ogłoszenie radosnej nowiny na temat jej trzeciej ciąży. Gwiazda w opisie postanowiła opis jak aktualnie się czuje oraz jak dba o nią Radosław.

Takie piękne rzeczy wczoraj się działy, kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuję #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół. Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają – czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz