Reklama
Strona głowna Ogólne Małgorzata Rozenek komentuje występ Edyty Górniak

Małgorzata Rozenek komentuje występ Edyty Górniak

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Małgorzata Rozenek aktywnie działa w social media, codziennie “karmi” swoich obserwatorów nowymi postami i Instastories. Ikona mody, lubiąca zachwycać i być w centrum zainteresowania.

Ostatnio wybrała na koncert Top Of The Top Sopot Festival, gdzie mogliśmy zobaczyć najlepsze występy, największych gwiazd. Podczas drugiego dnia festiwalu udostępniła serię nagrań z koncertu Edyty Górniak, której jak się okazuje jest fanką.

Pierwszy utwór rozczarował Rozenek, ponieważ uważała, że diwa zaśpiewa najnowszy utwór. Niestety pierwszy wykonała cover Sweet Dreams zespołu Eurythmics.

To jest to premierowe? Mam wrażenie, że już słyszałam tę piosenkę. My tu czekaliśmy na jakąś premierę. Może będzie następna…

Chwilę później usłyszała długo wyczekiwanego utworu Król. I tu zaskoczenie, bowiem Rozenek była zachwycona nowym singlem. Do tego stopnia, że zaczęła krzyczeć do telefonu:

Kochani rewelacyjna piosenka Edyty Górniak, naprawdę. Brawo Edytka!

Następnego dnia udostępniła nagranie, w którym informuje, że nie zamierza brać dalszego udziału w zabawie, ponieważ czuje się wykończona przez drugi dzień festiwalu.

Powiem Wam, że kolejny dzień Sopot Festival to byłoby chyba już dla nas za dużo. Dzień drugi wykończył nas zdecydowanie. Sopot zniszczy każdego słuchajcie, naprawdę. I tak cud boski, że ja w ogóle mówię. Wczoraj wieczorem na imprezie przestałam mówić zupełnie. Myślałam, że rano obudzę się niema.

Widać Małgorzata wraz z Radosławem Majdanem przeżyli miło czas, bowiem słuchanie Edyty Górniak to sama przyjemność.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz