Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek ma szansę podwoić swoje zarobki!

Małgorzata Rozenek ma szansę podwoić swoje zarobki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek wraz z Radkiem Majdanem spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Ta wiadomość chyba nie zaskoczyła już nikogo. Okazuje się, że gwiazda dzięki temu może podwoić swoje dotychczasowe zarobki o nawet drugie tyle.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną oraz regularną osobą na swoim instagramie. Celebrytkę obserwuje już ponad milion osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi nowinkami z swojego życia prywatnego jak i zawodowego. Tym razem pewien magazyn postanowił przyjrzeć się jej zarobkom.

Magazyn “Flesz” postanowił skontaktować się z specjalistą od marketingu internetowego. Osoba ta miała za zadnie wyliczenie ile może zarobić Małgorzata za reklamę produktów dla dzieci. Sumy robią na nas wrażenie.

Jeśli Małgorzata zdecyduje się podjąć współpracę z którąś z wiodących marek, może zainkasować za to kilkaset tysięcy złotych. Z pewnością ciąża pozytywnie wpłynie na jej dochody z Instagrama. Za jeden post sponsorowany na konto Małgosi może trafić 30–50 tys. złotych, czyli nawet dwa razy tyle, co obecnie – czytamy w magazynie Flesz.

 

Z opublikowanej wiadomość można bardzo łatwo wywnioskować ile zarabia aktualnie za swój post.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz