Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek martwi się o swoją ciążę!

Małgorzata Rozenek martwi się o swoją ciążę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek na swoim instagramie ostatnio poruszyła bardzo ciekawy temat. Gwiazda zdradziła, że martwi się o jakość powietrza która wdycha podczas swojej ciąży. Celebrytka ostrzega wszystkie internautki w ciąży.

Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka z Radkiem Majdanem. Gwiazda już wiele razy pokazywała, że bardzo jej na tym zależy. Śmiało można powiedzieć, że celebrytka dmucha nawet na zimne. Ostatnio na swoim instagramie poruszyła kolejny bardzo ciekawy temat.

Małgorzata na swoim instastory poruszyła temat spacerów w ciąży. Gwiazda przez swój aktualny stan zdradziła, że zaczęła zwracać uwagę na jakość powietrza.

Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Ja rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym. Normy zanieczyszczenia powietrza dzisiaj w całej Polsce, a szczególnie w Małopolsce i na Śląsku, przekraczają o kilkaset procent. W przypadku Warszawy i ponad tysiąc procent w przypadku Małopolski i Śląska. To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza i jeżeli jest taka pogoda jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór, co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz