Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek na okładce Newsweeka!

Małgorzata Rozenek na okładce Newsweeka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek już kolejny raz zabrała głos w sprawie in vitro. Celebrytka tym razem udzieliła bardzo osobisty wywiad dla tygodnika Newsweek.

Małgorzata na swoim instagramie pochwaliła się fotografią okładki Newsweeka. Celebrytka w tygodniu opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach. Wywiad ten był bardzo obszerny oraz osobisty.

3 miliony Polek i Polaków cierpi na chorobę niepłodności. 3 miliony ludzi, którzy bez pomocy lekarzy nigdy nie zostaną rodzicami. Ci ludzie zostali zostawieni sami sobie… W niezwykle szczerej rozmowie z Renatą Kim staramy się zrozumieć dlaczego Państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli. Dlaczego neguje wartość życia ponad 8 mln ludzi na całym świecie? 8 milionów ludzi, którzy urodzili się dzięki metodzie In Vitro.(…) – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

3 miliony Polek i Polaków cierpi na chorobę niepłodności. 3 miliony ludzi, którzy bez pomocy lekarzy nigdy nie zostaną rodzicami. Ci ludzie zostali zostawieni sami sobie… W niezwykle szczerej rozmowie z Renatą Kim staramy się zrozumieć dlaczego Państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli. Dlaczego neguje wartość życia ponad 8 mln ludzi na całym świecie? 8 milionów ludzi, którzy urodzili się dzięki metodzie In Vitro. Od jutra nowy numer @newsweekpolska. Głęboko wierzę, że w kraju w którym prawie 80% obywateli popiera In vitro, takie wywiady mogą coś zmienić. Dziękuje @newsweekpolska za miejsce, w którym mogłam być głosem tych wszystkich osób, bo jestem Mamą Stasia i Tadzia, których mam dzięki In vitro

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz