Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek ostrzega kobiety w ciąży

Małgorzata Rozenek ostrzega kobiety w ciąży

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Rozenek od kiedy jest w ciąży jeszcze bardziej dba o siebie. Postanowiła poruszyć temat jakości powietrza, które nie jest najlepsze. Po konsultacji ze swoim lekarzem prowadzącym, który poradził jej aby nie wychodziła na spacer kiedy wskaźniki pokazują duże zanieczyszczenie powietrza gwiazda postanowiła ostrzec inne kobiety w ciąży. Zrobiła to za pomocą Instastories.

“Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Ja rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym. Normy zanieczyszczenia powietrza dzisiaj w całej Polsce, a szczególnie w Małopolsce i na Śląsku, przekraczają o kilkaset procent w przypadku Warszawy.  Ponad tysiąc procent w przypadku Małopolski i Śląska. To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza.  Jeżeli jest taka pogoda jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór. Co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi – powiedziała Małgorzata Rozenek na Instastories.

Instagram/m_rozenek

Obecnie celebrytka sprawdza przed wyjściem na spacer jakość powietrza. Radzi aby inne kobiety też tak robiły. Nie ma co dać się zwariować, ale tym razem racja lepiej być ostrożnym.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz