Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek płacze mówiąc o ciąży

Małgorzata Rozenek płacze mówiąc o ciąży

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Rozenek w czerwcu po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda urodzi synka, który jest owocem miłości z Radosławem Majdanem. W momencie kiedy gwiazda uświadomiła sobie, że poród zbliża się wielkimi krokami zabrała się za kupowanie wyprawki. Przed wejściem do sklepu na swoim Instagramie opublikowała wzruszający post.

“Postanowiłam przyjść sobie na drobne zakupy. Przyszedł taki moment, że odwiedzam to magiczne miejsce (nazwa marki) jako przyszła mama, a nie służbowo. Nie ukrywam, że to ważny dla mnie moment. Zawsze kiedy tu przychodziłam, widziałam te rzeczy i spotykałam się z młodymi mamami. Zazdrościłam im, że szukają tu czegoś dla swoich małych dzieci. I tak marzyłam o tym momencie, szukając czegoś na wyprawkę dla dziecka. Przyszedł ten moment. Jestem wzruszona, że mogę wybierać takie rzeczy – zwierzała się.

Celebrytka zdradziła, że czuje się jakby miała zostać mamą po raz pierwszy.Różnica wieku robi swoje, młodszy syn ma 10 lat.

“Ostatni raz niemowlaka miałam dziesięć lat temu. Dziecko po takiej przerwie, to jak pierwsze dziecko. Wszystko poszło do przodu w opiece i akcesoriach. Muszę się trochę dokształcić. Wiele z Was pomyśli, że to za wcześnie, bo to syczeń. Ale ja jestem takim typem, że wolę być gotowa na różne okazje – wyznała.

Instagram/m_rozenek

Przyszłej mamie życzymy wszystkiego dobrego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz