Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek podjęła decyzje o trzeciej ciąży!

Małgorzata Rozenek podjęła decyzje o trzeciej ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek udzieliła ostatnio bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy wyznała jaką decyzje podjęła odnoście jej trzeciej ciąży.

Małgorzata Rozenek wraz z swoim ukochanym Radosławem Majdanem od lat starają się o wspólne dziecko. Gwiazda nie ukrywa, że poddaje się zabiegom in vitro. Jednak jest to niestety na razie bezskuteczne. Celebrytka w ostatnim wywiadzie zdradziła jaką podęła decyzję.

Małgorzata ostatnio udzieliła wywiadu dla tygodnika Twoje Imperium. Gwiazda podczas rozmowy zdradziła, że z swoim mężem wyznaczyła termin do którego będą się starać o dziecko.

Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku – wyznała podczas rozmowy.

W dalszej części zdradziła, że zdaje sobie sprawę z swojego wieku. Gwiazda nie chciałaby sytuacji w której nie miałaby siły wychować dziecka. Warto dodać, że w tym roku skończyła ona 41 lat.

Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat – dodała na koniec.

Warto przypomnieć, że gwiazda już kiedyś wspominała, że jak kolejne próby in vitro nie przyniosą efektu, to będzie rozważać z mężem adopcję.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Małgorzata Rozenek zdradza sekrety ciąży! - Begio.pl 20 grudnia 2019 - 22:22

[…] Małgorzata Rozenek zdradziła kilka nieznanych dotąd faktów dotyczących ciąży! Co takiego powiedziała?! […]

Napisz

Zostaw komentarz