Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek pozuje na plaży bez maseczki!

Małgorzata Rozenek pozuje na plaży bez maseczki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek bardzo aktywnie korzysta ze swoich ostatnich tygodni ciąży. Gwiazda aktualnie przebywa nad morzem, pogoda jej dopisuje co jest idealnym zachęceniem do spacerów. Jednak warto dodać, że nawet na plaże jest nakaz założenia maseczki i chyba o tym celebrytka zapominała.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną gwiazda w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który śledzi aktualnie ponad 1.2 miliona osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem jednak perfekcyjna wywołała nie małą burze w komentarzach pod najnowszym wpisem.

Małgorzata na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje na plaży na tle pięknego zachodu słońca. Wielu internautów w komentarzach zwróciło jej uwagę, że nie pozuje w maseczce.

Im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz… zachód słońca nad Polskim morzem – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach zwracali uwagę celebrytce, że nie ma maseczki.

I cyk, mandacik za brak maseczek.

Gwiazda na ten komentarz bardzo szybko odpowiedziała.

Na plaży, tak jak w lesie, nie ma nakazu noszenia maseczek, szeryfie – odpisała.

Obserwatorzy bardzo szybko doinformowali Małgosie, że na plaży również trzeba mieć maseczkę.

Dokładnie… Na plaży niestety trzeba ją nosić
Gosiu, trzeba na plaży.

Celebrytka ponownie zabrała głoś i wszystko wyjaśniła.

Macie rację, dziewczyny. Na plaży TRZEBA mieć maseczkę. Jedna dziewczyna wysłała mi podstawę prawną. Dziś jeszcze o to pytaliśmy i powiedziano nam, że nie trzeba. Dobrze, że Was mamy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz