Reklama
Strona głowna Hot Małgorzata Rozenek publikuje zdjęcie brzuszka

Małgorzata Rozenek publikuje zdjęcie brzuszka

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z widocznym brzuszkiem. W internecie zawrzało od plotek o trzeciej ciąży. Wiadomo, że para od dawna starała się o dziecko. Czyżby tym razem się udało. Zdjęcie z widocznym brzuszkiem Perfekcyjna postanowiła po kilku minutach usunąć. Jednak jak wiadomo w internecie nic nie ginie. Natomiast Rozenek po czasie opublikowała  inne zdjęcie i dodała krótki post.

“Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa. Dziękujemy, że razem z nami dzielicie ten niezwykle ważny dla nas czas. Marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza. Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy Was bardzo, bardzo serdecznie.

 

Materiały prasowe

Para zbiera od fanów ciepłe komentarze oraz gratulacje. My również dołączamy do nich. Po trzech latach małżeństwa i wielu staraniach okazuje się, że uśmiechnęło się do nich szczęście. Oby doczekali się szczęśliwego rozwiązania.Oczywiście nie zabrakło ciepłych komentarzy.

“Jak ja się cieszę!!! Późne Macierzynstwo jest rewelacyjne! Wejdziecie na inną orbitę miłości chłopcy też oszaleją!!! trzymam kciuki

 

“Jeszcze raz moje wielkie gratulacje dla Ciebie i Radosława!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz