Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek skrytykowana za podróże w czasie ciąży

Małgorzata Rozenek skrytykowana za podróże w czasie ciąży

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Rozenek przebywa w tej chwili z ukochanym w Stanach Zjednoczonych. Nie jest tajemnicą, że gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka. Internauci skrytykowali ją za tak długi lot w jej stanie. Pod jednym ze zdjęć z wyprawy fanka napisała wprost co myśli.

“Tak długo walczyła pani o upragnioną ciążę, nie rozumiem dlaczego podejmuje pani takie ryzyko i wsiada pani do samolotu, którego lot trwa kilka godzin. Ryzyko powikłań związanych z długim lotem jest ogromne. Czy ciąża w tej chwili nie jest ważniejsza niż wyjazd do NY? – zapytała obserwatorka.

Instagram/m_rozenek

Pod komentarzem pojawiło się mnóstwo innych opinii, w których internauci wyśmiewają troskę o ciążę celebrytki. Oczywiście głos zabrała sama zainteresowana,która postanowiła odpowiedzieć na komentarz.

“Dziękuje za troskę, bo rozumiem, że z troski pytasz. Mój wyjazd był konsultowany z lekarzem, zresztą jak wszystko w trakcie ciąży. Żaden z członków zespołu Med, który się mną opiekuje, nie miał przeciwwskazań. Ciąża to nie choroba i tym stanem trzeba się cieszyć, a nie czekać na najgorsze. Skąd pomysł na powikłania po długim locie? Skąd te dane? Czy wiesz więcej niż lekarze? Czy może ja już powoli powinnam się przyzwyczajać do rad instamadek? – wyśmiała Małgorzata.

Dialog został poprowadzony dalej bowiem fanka odpowiedziała na jej komentarz.

“To nie jest rada instamadki, absolutnie. Lekarz to nie Bóg, a człowiek omylny. Dziś się Pani dobrze czuje, a jutro może Pani żałować swojej decyzji – stwierdziła internautka.

Perfekcyjna zakończyła dyskusję zdaniem, że współczuje i ma nadzieje, że jest wszystko w porządku.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz