Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek skrytykowana za swoje ostatnie stylizacje

Małgorzata Rozenek skrytykowana za swoje ostatnie stylizacje

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Rozenek została skrytykowana za swoją stylizacje przez projektanta Krzysztofa Pliszczyńskiego. Od kiedy media obiegła informacja o jej ciąży nie ma dnia bez newsa na jej temat. Tym razem jednak została skrytykowana przez projektanta, który powiedział krótko od matek oczekuje się klasy. Pomimo swojej sympatii, którą darzy perfekcyjną nie zostawił na niej suchej nitki.

“Od matek oczekujemy klasy. Niech będzie mini, ale supermini to już przesada. Małgorzata Rozenek ma fajną fryzurę, ostatnio nowe cięcie, bardziej wyraziste, agresywne. Myślę, że chciała pokazać swój charakter. Jednak uważam, że styl pani Małgorzaty to przesada. Jak ktoś chce nosić tytuł Lady Margaret, to długość zobowiązuje. Chciałbym poznać jej mamę i zapytać się, czy jest zadowolona ze stylu córki. Lady Margaret ma dzieci, więc myślę, że powinna pomyśleć o tym, co będzie za 10 lat, czego by chciała jako matka – mówi agencji Newseria Lifestyle.

Swoim wpisem dał jej do zrozumienia ,że nie powinna ubierać się tak odważnie.

“Myślę, że Rozenek powinna się zastanowić nad tym, jaki daje przykład. To jest świetna kobieta, nie poznaliśmy się nigdy osobiście, ale odbieram ją absolutnie ciepło i serdecznie. Jednak uważam, że kobiety w tym wieku nie powinny świecić tym czy tamtym, zwłaszcza że dzieci mają internet, smartfony i śmieją się z innych dzieci. To musi być bardzo trudne dla dziecka. Jako mama chciałbym uchronić swoje dziecko przed kompromitacją. Mamy! Nie jesteście towarem, macie być piękne. Macie być wartością, subtelnością, miłością, czułością, czymś najlepszym – dodaje.

Perfekcyjna zawsze jest ubrana z gustem , ale każdy ma prawo do własnego zdania.

 

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz