Reklama
Strona głowna Gwiazdy Szok! Małgorzata Rozenek: “Mój syn miał już pierwszą dziewczynę”

Szok! Małgorzata Rozenek: “Mój syn miał już pierwszą dziewczynę”

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka podczas rozmowy z magazynem Rewia zdradziła, że jej starszy syn miał już pierwszą dziewczynę.

Małgorzata Rozenek na początku wywiadu zdradziła, że Staś miał już pierwsza dziewczyne. Dodała również, że przyprowadził on ją do rodzinnego domu.

Tak, ma pierwszą dziewczynę. Była już nawet u nas w domu – zdradziła.

W dalszej części wywiadu zdradziła, że ta relacja trwała zaledwie kilka dni.

Tadzio miał 5 lat, kiedy powiedział, że się zakochał. Poprosił wtedy, żebyśmy kupili pierścionek zaręczynowy, więc Radek pojechał z nim do znajomego jubilera, kupił pierścionek. Na szczęście to był czas komunii, więc udało się coś znaleźć. Tadzio do Mani z tym pierścionkiem poszedł, oświadczył się jej, a my, mamy, bardzo to przeżywałyśmy. Krótko trwało to narzeczeństwo, bo tylko 3 dni – dodała.

Małgorzata przy końcu rozmowy zdradziła, że nie będzie najlepszą teściową.

Ja jestem taką mamą, która nie będzie dobrą teściową, mimo że całe moje życie miałam wspaniałe teściowe. To trzy cudowne kobiety, od których zawsze dostawałam ogromne wsparcie. I chciałabym oddać to przyszłym synowym. Tylko że jak teraz myślę, że synowie mieliby mieć dziewczyny, to się jakoś tym denerwuję. Radosław się ze mnie śmieje – dodała.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz