Reklama
Strona głowna Hot Małgorzata Rozenek w szczerym wywiadzie o problemie niepłodności

Małgorzata Rozenek w szczerym wywiadzie o problemie niepłodności

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała ,że bardzo by chciała mieć dziecko ze swoim mężem Radkiem. Szczerze i głośno mówi o swoim problemie z niepłodnością.

“Wiedziałam, że po szkole baletowej mogę mieć problemy z zajściem w ciążę. Sporo moich koleżanek z klasy je miały. Niektórym, mimo starań, do dziś nie udało się zostać matkami. Sport uprawiany wyczynowo po sześć godzin dziennie może powodować zmiany w młodym, rozwijającym się organizmie. Zresztą mówiono nam o tym w szkole baletowej – powiedziała.

Gwiazda zdradza, że oboje są już bardzo zdeterminowani oraz powoli tracą nadzieję.

“I oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię.

Małgosia dodała,że metody in vitro spróbują jeszcze dwa razy.

“My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy.

Celebrytka również wspomniała,że momentem było już blisko.

“Najbardziej frustrujące jest to, że dwa razy było bardzo blisko. Z moimi chłopcami w ogóle tego nie przeżyłam. Z nimi albo nie wychodziło, albo wychodziło i byłam w ciąży. Za pierwszym razem z Radkiem, gdy się ostatecznie nie powiodło, jakoś to przeżyliśmy. Ale za drugim było nam już naprawdę bardzo ciężko. Było to naprawdę bolesne.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz