Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek wbiła pierwszy milion!

Małgorzata Rozenek wbiła pierwszy milion!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek-Majdan całkiem niedawno zgromadziła na swoim instagramie pierwszy milion obserwacji. Na jej instagramie ukazały się podziękowania.

Małgorzata na swoim instagramie opublikowała wpis z okazji pierwszego miliona. Celebrytka w opisie bardzo serdecznie podziękowała wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę do takiego osiągnięcia.

Jestem milionerką a mówią że pierwszy milion trzeba ukraść😂 kochani bardzo, bardzo Wam dziękuje❤️❤️❤️ dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam.  (…)  Od jutra, przez kilkanaście dni, będę rozdawać Wam prezenty. Codziennie rano wrzucę zdjęcie niespodzianki (…)

View this post on Instagram

Jestem milionerką😂😂😂 a mówią że pierwszy milion trzeba ukraść😂 kochani bardzo, bardzo Wam dziękuje❤️❤️❤️ dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam🤗😘🤗😘🤗 Kochani dajcie się porozpieszczać 😁 od jutra, przez kilkanaście dni, będę rozdawać Wam prezenty 🎀🧸💄Codziennie rano wrzucę zdjęcie niespodzianki, a pod nim instrukcje udziału, to nie będzie nic trudnego😉😁 przecież macie się świetnie bawić 😁 będą to rzeczy o które często pytacie mnie w komentarzach💪 srebrna strzała Radzia nie bierze udziału w tej imprezie😉😂 mam nadzieje, że ta zabawa będzie się Wam podobać 🧚‍♀️ całusy kochani ❤️❤️❤️❤️ i do jutra 😘😁❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz