Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek wspiera Australię! Gwiazda wpłaciła pieniądze na 3 organizacje!

Małgorzata Rozenek wspiera Australię! Gwiazda wpłaciła pieniądze na 3 organizacje!

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Rozenek wraz ze swoim mężem postanowili włączyć się w pomoc Australii. Na swoim Instagramie Małgosia wystosowała specjalny apel do obserwatorów!

Od niedawna problem pożarów w Australii urósł do tego stopnia, że w pomoc włączają się głowy państw wraz z osobami z pierwszych stron gazet. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Na swoim Instagramie dodała wzruszający wpis z prośbą o pomoc.

Wszyscy wiemy, co od tylu tygodni dzieje się w Australii. Wszyscy z przerażeniem obserwujemy tragedię, która tam się dzieje. Ta katastrofa ekologiczna przyniosła śmierć wielu osobom (mówi się o 25 ofiarach śmiertelnych) i bardzo wielu zwierzętom (500 milionów) tysiące budynków spalonych, tysiące miejscowości pozbawionych prądu. Spłonął już obszar większy niż terytorium Belgii. Sytuacja jest dramatyczna. Musimy pomóc.

O tym w jaki sposób można pomóc napisała na profilu. Wraz z mężem wsparli 3 organizacje.

Nie ma znaczenia kwota. Nawet jeżeli wyślesz 5 zł to ofiarujesz butelkę wody, np. spragnionemu Koala. Możesz tez wirtualnie adoptować jednego ( minimalny koszt zobowiązania to 30 dolarów miesięcznie) warto też wspomóc organizacje, pomagające walczącym z pożarami strażakom. To jak wiele Oni ryzykują, ratując część NASZEGO świata jest imponujące. Wszyscy musimy działać. To NASZA PLANETA […] Każda kwota ma znaczenie. Każda kwota pomaga. Ja i mój mąż wsparliśmy 3 organizacje, jedną ratującą poparzone zwierzęta, jedną pomagającą strażakom a także australijski Czerwony Krzyż. Jeżeli nie masz środków na pomoc to #prayforaustralia wszystko jest ważne. Działajmy ❤️

Poniżej dany wpis z zachętą do wsparcia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz