Reklama
Strona głowna Ogólne Małgorzata Rozenek wspiera inicjatywę Anji Rubik!

Małgorzata Rozenek wspiera inicjatywę Anji Rubik!

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Rozenek stanowczo wypowiedziała się na temat zakazu edukacji seksualnej w Polsce. Wspiera przy tym mocno projekt Anji Rubik!

Małgosia postanowiła wypowiedzieć się na temat edukacji seksualnej w naszym kraju. Opowiedziała również o swojej edukacji w szkole niepokojąc się o przyszłość:

Z ogromnym niepokojem obserwuję co dzieje się wokół projektu obywatelskiego dotyczącego zakazania edukacji seksualnej. Budzi to mój ogromny sprzeciw, bo nowoczesna edukacja seksualna jest niezwykle potrzebna dzieciom i młodzieży… ja muszę przypomnieć wszystkim tym zgorszonym, że lata kiedy ja chodziłam do szkoły był przedmiot, który się nazywał “przystosowanie do życia w rodzinie”

Według niej edukacja seksualna w szkole jest bardzo potrzebna. Jak sama mówi niektórzy mają lepszy kontakt z nauczycielem czy pedagogiem niż z rodzicami. W rozmowie z przeambitni.pl powiedziała, że:

Czasem jest łatwiej rozmawiać o tym z wykwalifikowanymi edukatorami, nauczycielami niż, np. ze swoimi rodzicami, bo inaczej wyglądają rozmowy z rodzicami w domu i oczywiście to oni powinni mieć główny wpływ na temat edukacji seksualnej dzieci.

Zgadzacie się z jej słowami? Co sądzicie na ten temat?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz