Reklama
Strona głowna Instagram Małgorzata Rozenek wstawiła się za Jarosławem Bieniukiem!

Małgorzata Rozenek wstawiła się za Jarosławem Bieniukiem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu dla portalu Jastrzabpost w którym wypowiedziała się na temat afery związanej z Jarosławem Bieniukiem.

Celebrytka zdaje sobie sprawę, że praca mediów polega na przekazywaniu informacji, jednak jej zdaniem powinni nie powielać niesprawdzonych treści.

Ja rozumiem dziennikarską potrzebę pogoni za newsem. To jest praca, jak każdego z nas i każdy ma potrzebę wykonywać swoją prace najlepiej jak się da. Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy zaczynają być powtarzane informacje nie dające szansy obrony drugiej strony – stwierdziła.

Rozenek podkreśla również, że ocenianie Jarosława wpłynie nie tylko na niego, ale przede wszystkim na jego dzieci i rodzinę.

Ważne jest to, żebyśmy nie osądzali Jarka zbyt pochopnie, bo czasem wystarczy oskarżenie rzucone w eter, aby komuś nadszarpnąć reputację, a pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci, którzy przeżyli ogromną tragedię i naprawdę nie potrzebują teraz dodatkowych, tak trudnych sytuacji – wyznała Małgorzata Rozenek dla portalu Jastrzabpost.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz