Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek wybrała imię dla swojego dziecka!

Małgorzata Rozenek wybrała imię dla swojego dziecka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek w programie Dzień Dobry TVN udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Przyszła mama podczas rozmowy z prezenterka zdradziła, że razem z mężem wybrali już imię do chłopca.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo wyczekiwali swojego wspólnego dziecka. Gwiazda ostatnio w jednym z swoich wywiadów poruszyła przez jakie piekło musieli oni przejść. Celebrytka również wyznała, że w prawie 11 tygodniu straciła ciążę bliźniaczą. Media gdy tylko dostały wiadomość o tym, że spodziewają się dziecka to oszalały.

Małgorzata na początku zdradziła, że każdy z rodziny oraz sami fani zawsze życzyli im zawsze córeczki. Jednak reakcja Rozenek na to jest bardzo zaskakująca.

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię – zdradziła.

Przyszła mama również poruszyła temat wybranego imienia. Okazuje się, że zostało ono już wybrane, jednak nie zamierza na razie go zdradzać.

Jest tradycyjne. (…) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać.- dodała.

A waszym zdaniem jakie to może być imię?

Instagram-m_rozenek

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz