Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek wypowiedziała się kolejny raz o in vitro. Czy w związku z tym szykują się kolejne zmiany?!

Małgorzata Rozenek wypowiedziała się kolejny raz o in vitro. Czy w związku z tym szykują się kolejne zmiany?!

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Rozenek kolejny raz postanowiła wypowiedzieć się na temat in vitro. Tym razem z początkiem roku szykują się spore zmiany o których poniżej.

W związku z tym, że Małgosia jest w ciąży na swoim Instagramie zabrała głos w sprawie in vitro. Nawiązała tym tematem do swojej książki “In vitro. Rozmowy intymne”.

Kochani, dostaję od Was bardzo dużo pytań o moją ciąże 😁O jej początek, procedurę in vitro i różne etapy leczenia🤗 O naszą drogę do szczęścia🤰O tym wszystkim w książce „In vitro. Rozmowy intymne”, ale też, oddałam głos parom, które są w trudnej drodze do szczęśliwego macierzyństwa i specjalistom im towarzyszącym, żeby podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bo dobrze wiem, jak ważne jest, byśmy w tym wszystkim nie byli osamotnieni❤️ Do mojej historii w tej książce życie dopisało kolejny akapit. Bo in vitro to szansa na szczęście🌹 czego życzę każdej parze borykającej się z problemem niepłodności 😘😘😘

Gwiazda ma także zamiar:

od stycznia ja i moja Fundacja bierzemy się ostro do pracy, żeby ułatwić dostęp i zawalczyć o refundację In vitro dla każdego a nie tylko dla zamożnych 💪 to będzie ważny rok💪 #2020

Poniżej wpis ilustrujący opisaną sytuację.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz