Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek z bardzo wzruszającym wyznaniem!

Małgorzata Rozenek z bardzo wzruszającym wyznaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek jest w ciąży która bardzo długo wyczekiwała. Celebrytka na swoim instagramie przekazała nową wiadomość ze łzami w oczach.

Małgorzata Rozenek już za kilka miesięcy urodzi trzecie dziecko. Powita na świecie chłopczyka który jest owocem miłości z Radosławem Majdanem. Gwiazda przebieg ciąży bardzo chętnie relacjonuje na swoim instagramie. Dziś celebrytka przygotowała dla swoich fanów bardzo wzruszające wyznanie.

Małgorzata na swoim instagramie zdradziła, że wybrała się po wyprawke dla swojego dziecka. Gwiazda przed wejściem do sklepu mówiła o nowym etapie i była przy tym bardzo wzruszona.

Postanowiłam przyjść sobie na drobne zakupy. Przyszedł taki moment, że odwiedzam to magiczne miejsce (nazwa marki) jako przyszła mama, a nie służbowo. Nie ukrywam, że to ważny dla mnie moment. Zawsze kiedy tu przychodziłam, widziałam te rzeczy i spotykałam się z młodymi mamami. Zazdrościłam im, że szukają tu czegoś dla swoich małych dzieci. I tak marzyłam o tym momencie, szukając czegoś na wyprawkę dla dziecka. Przyszedł ten moment. Jestem wzruszona, że mogę wybierać takie rzeczy

W dalszej części gwiazda zdradziła, że czuje się jakby miała zostać mama po raz pierwszy.

Ostatni raz niemowlaka miałam dziesięć lat temu. Dziecko po takiej przerwie, to jak pierwsze dziecko. Wszystko poszło do przodu w opiece i akcesoriach. Muszę się trochę dokształcić. Wiele z Was pomyśli, że to za wcześnie, bo to syczeń. Ale ja jestem takim typem, że wolę być gotowa na różne okazje

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz