Reklama
Strona głowna Ogólne Małgorzata Rozenek z pogróżkami za wspieranie LGBT!

Małgorzata Rozenek z pogróżkami za wspieranie LGBT!

od Damian Kowal
Reklama
Małgorzata Rozenek dostawała pogróżki za wspieranie LGBT! Gwiazda przechodzi przez to przez krytykę ze strony części internautów. Gwiazda angażuje się w ograniczenia osób nieheteroseksualnych.

W rozmowie z jastrzabpost.pl opowiedziała o nieprzyjemnościach jakie ją spotykają:

Nieprzyjemności miałam za wspieranie środowisk LGBT i to jest coś, co przeraża mnie jeszcze bardziej. Dzisiaj wystąpiłam w kampanii przeciw homofobii, ponieważ uważam że walka o wolności obywatelskie jest niezwykle ważna. I to, co się dzieję z brakiem poparcia dla środowisk LGBT moim zdaniem przełoży się później na ograniczenie wolności innych grup. […] Prawie 80% Polaków, niezależnie na kogo głosują, jest za finansowaniem in-vitro z budżetu państwa, o tyle stosunek do środowisk LGBT jest w niektórych kręgach bardzo kontrowersyjny, co kosztowało mnie dużo większą ilość pogróżek.

Małgosia zareagowała na pogróżki słowami:

Internet pozwala, tak wydaje się autorom, na anonimowe groźby. Tylko prawda jest taka, że internet nie jest anonimowy. Więc należy mieć się na baczności lub mieć świadomość, że słowa napisane potrafią mieć swoje konsekwencje.

Co sądzicie na ten temat? Czy odmienne zdanie powinno wiązać się z takim odzewem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz