Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek z wstrząsającym wyznaniem!

Małgorzata Rozenek z wstrząsającym wyznaniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek ostatnio zebrała się na wstrząsające wyznanie. Gwiazda podczas rozmowy z Agatą Młynarską zdradziła, że poroniła ciąże w 11 tygodniu. Celebrytka wówczas spodziewała się bliźniaków.

Małgorzata Rozenek wraz z swoim ukochanym Radosławem Majdanem starali się o dziecko już od kilku lat. Pomimo wielu utrudnień, prezenterce udało się zajść w długo oczekiwaną ciąże. Gwiazda w ostatnim wywiadzie z Agatą Młynarską wspomniała o swoich dwóch ciążach które poroniła. Celebrytka również zdradziła, że jedna z nich była bliźniacza.

Małgorzata w środę była gościem Agaty Młynarskiej w studio Discovery. Podczas rozmowy na temat zapłonienia in-vitro bardzo szybko gwiazda wspomniała swoje ostatnie ciąże. Celebrytka zdradziła, że utraciła bliźniaczą ciążę w 11 tygodniu.

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza

Warto dodać, że aktualnie celebrytka pracuje nad funkcja, która ma pomóc wszystkim parom borykającym się z takim samem problemem jak ona. Prace nad tym idą pełna parą idealnie potwierdza to, że ostatni otrzymała już wpis do KRS-u

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz