Reklama
Strona głowna Hot Małgorzata Rozenek zdradza jak służy jej ciąża

Małgorzata Rozenek zdradza jak służy jej ciąża

od Karolina Melon
Reklama
Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem Majdanem starała się o dziecko. Droga nie była łatwa, ponieważ procedury in vitro są trudne, długie i ciężkie. Para miała za sobą kilka nieudanych prób jednak w połowie grudnia ogłosili radosną nowinę. Teraz Rozenek postanowiła opowiedzieć jak się czuje w upragnionej i wyczekanej ciąży. Gołym okiem widać, że obecny stan jej służy,  wygląda pięknie. Celebrytka sama wyznaje, że w tym stanie mogłaby być cały czas. Nie ma zamiaru ukrywać, że sporo przytyła i nie wstydzi się tego.

“Trudno nie zauważyć, skoro przytyłam sporo w pierwszym trymestrze. Nie wstydzę się tego, że jestem typem mamy, która w ciąży jest pełna. Nie ukrywam, że łudziłam się, że w tej ciąży będzie inaczej – dopóki nie zobaczyłam swoich zdjęć. I mówię “BOŻE, dlaczego nikt mi nie powiedział?!”.
U mnie bardzo szybko widać. Mam zresztą taką budowę, że od początku mam spory brzuch. Bardzo chciałam być taką mamą, której tylko brzuszek rośnie, ale niestety… Mi rośnie od połowy uda dotąd wszystko – dodała, wskazując nieco powyżej biustu.

Materiały prasowe

Małgosi Rozenek po raz kolejny gratulujemy i życzymy  szczęśliwego rozwiązania.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz